20. aukció
Pleidell János (1915-2007) Olasz kikötő, 1963
176

Pleidell János (1915-2007)

Olasz kikötő, 1963

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve balra fent: Pleidell 963
Kikiáltási ár: 180 000 Ft