50. Jubileumi Aukció
Basch Andor (1885-1944) Olasz kisváros tere, 1925
45

Basch Andor (1885-1944)

Olasz kisváros tere, 1925

Olaj, vászon, 38x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Andor, 1925.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

-Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye. Szekszárdi Művészetek Háza, Szekszárd, 1987. január 9. – március 30. katalógus: szám nélkül