73. őszi aukció
Marczell György tengerparti jelenet
90

Marczell György (1897-1979)

Olasz lány, 1972

Olaj, vászon, 91,5 x 61 cm
Jelezve balra lent: G. Marczell 1972
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft