55. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Olasz piactér
16

Herrer Cézár (1868-1919)

Olasz piactér

Olaj, fa, 9x15 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 52. árverés, 80. tétel