Best of Mű-Terem
Ligeti Antal (1823-1890) Olasz táj, 1873
6

Ligeti Antal (1823-1890)

Olasz táj, 1873

Olaj, vászon, 73x130 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A. 1873