14. aukció
Bér Rudolf (1924-2004) Olasz táj
191

Bér Rudolf (1924-2004)

Olasz táj

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Bér R.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft