18. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Olasz táj
54

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Olasz táj

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 550 000 Ft