22. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Olasz táj figurákkal
13

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Olasz táj figurákkal

Olaj, fa, 20x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 260 000 Ft