27. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Olasz táj pásztorral, 1859
51

Markó Károly, Id. 1793-1860

Olasz táj pásztorral, 1859

Olaj, vászon, 16,5x20,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó S.p. Ap. 1859
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-A magyar festészet rejtőzködő csodái I. – Válogatás magyar magángyűjteményekből. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004. október 16. – november 13. 49. oldal

61

Markó Károly, Id. 1793-1860

Hylas elragadása, 1853

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft