1. aukció
Bor Pál (1889-1982) Olasz táj
96

Bor Pál (1889-1982)

Olasz táj

Olaj, karton, 50x34 cm
Jelezve jobbra lent: Bor P.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft