57. aukció
Patkó Károly Olaszország, római iskola
102

Patkó Károly (1895-1941)

Olasz téglagyár

Akvarell, fedőfehér, papír, 49,5x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft