18. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Olasz tengeröböl
27

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz tengeröböl

Akvarell, papír, 28x41 cm
Jelezve középen lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 190 000 Ft

• BÁV 35. aukció, 150. tétel • BÁV 84. aukció, 179. tétel