13. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Olasz tengerpart, 1904-05
78

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Olasz tengerpart, 1904-05

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft