12. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Olasz tengerpart
82

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz tengerpart

Olaj, vászon, 50x72 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft