65. aukció (2020. december)
Emőd Aurél (1897-1958) Olasz tengerparti város
121

Emőd Aurél (1897-1958)

Olasz tengerparti város

Olaj, vászon, 68,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft