1. aukció
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) Olasz város, 1928
95

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Olasz város, 1928

Olaj, vászon, 79,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Gáborjáni 1928
Kikiáltási ár: 200 000 Ft