3. Grafikai aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Olasz város (Orvieto)
82

Emőd Aurél (1897-1958)

Olasz város (Orvieto)

Akvarell, tus, papír, 37,5 x 51 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

– Újabb római magyar művészek kiállítása a Nemzeti Szalonban. Budapest, Nemzeti Szalon, 1936. április 4-19., feltehetően a 89. katalógusszámon (Orvieto)