55. aukció
Siegen, August von (1820-1883) Olasz városrészlet
161

Siegen, August von (1820-1883)

Olasz városrészlet

Olaj, fa, 18x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aug. Siegen
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft