40. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Olaszországi emlék, 1930-as évek
25

Márffy Ödön (1878-1959)

Olaszországi emlék, 1930-as évek

Akvarell, papír papírlemezen, 58,5x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: G 5.3.5..
•In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy.Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.

Aukcionálva:
•BÁV 24. árverés, 155. tétel

•Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks, Budapest-P