4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Papp Oszkár (1925-2011) Ölelés, 1991
22

Papp Oszkár (1925-2011)

Ölelés, 1991

Olaj, kvarc, homok, papír, 39 x 47,5 cm
Jelezve középen lent: Papp O. 91, Jelezve hátoldalon: Papp O. 91 Ölelés 91/64.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft