4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Ef. Zámbó István (1950-) Oltár-terv a Nagy Csonthegy tövében, 1984
43

Ef. Zámbó István (1950-)

Oltár-terv a Nagy Csonthegy tövében, 1984

Olaj, vászon, 27 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: EZI 84, Jelezve hátoldalon: ef Zámbó István 84
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

¦ Szölke László gyűjteményében

¦ Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, Szentendre, 2019., 410. oldal