Berlin – Budapest 1919-1933
Rauscher György 1902 - 1930 Öltönyös férfi kaktusszal, 1928 körül
139

Rauscher György (1902-1930)

Öltönyös férfi kaktusszal, 1928 körül

Olaj, vászon, 132x79,5 cm
Jelezve balra lent: Rauscher Gy