70. Őszi Aukció
Szőnyi István (1894-1960) Öltözködés
104

Szőnyi István (1894-1960)

Öltözködés

Tempera, vászon, 35 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Szilágyi Vilinek barátsággal Szőnyi
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft