52. aukció
Czene Béla (1911-1999) Olvasó akt
53

Czene Béla (1911-1999)

Olvasó akt

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra fent: Czene Béla
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft