14. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Olvasó félakt
82

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Olvasó félakt

Olaj, karton, 33,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter I.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft