23. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Olvasó férfi, 1976
40

Hincz Gyula (1904-1986)

Olvasó férfi, 1976

Olaj, vászon, 91x60,5 cm
Jelezve balra lent: Hincz Gy. 976, jelezve hátoldalon: 1976
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Proveniencia: korábbi tulajdonosa a művésztől vásárolta