75. tavaszi aukció
Rudnay Gyula, férfi portré
169

Rudnay Gyula (1878-1957)

Olvasó férfi (Babits Mihály?), 1914-1920 között

Olaj, papírlemez, 60,5 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft