55. aukció
Strobentz Frigyes (1856-1929) Olvasó lány, 1903
75

Strobentz Frigyes (1856-1929)

Olvasó lány, 1903

Olaj, vászon, 54x45,5 cm
Jelezve jobbra fent: F. Strobentz. 03
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 3 600 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 41. árverés, 295. tétel
Feltehetőleg kiállítva:‣ Strobentz Frigyes műveinek kollektív kiállítása.Nemzeti Szalon, Budapest, 1904. november, katalógus: 20. vagy 59. számon