46. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Olvasó lány, 1918
14

Glatz Oszkár (1872-1958)

Olvasó lány, 1918

Olaj, vászon, 45,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1918
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft