Olvasó nő, 1906, Hátoldalon: Szobabelső
Olaj, papírlemez, 48,5x66,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 1906
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 800 000 Ft
Aukcionálva:
• BÁV 26. árverés, 228. tétel
• korábban Völgyessy Ferenc gyűjteményében