41. aukció
Nagy István (1873-1937) Olvasó nő, 1906, Hátoldalon: Szobabelső
79

Nagy István (1873-1937)

Olvasó nő, 1906, Hátoldalon: Szobabelső

Olaj, papírlemez, 48,5x66,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 1906
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:
• BÁV 26. árverés, 228. tétel

• korábban Völgyessy Ferenc gyűjteményében