21. aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Olvasó nő, 1920-as évek vége
108

Schubert Ernő (1903-1960)

Olvasó nő, 1920-as évek vége

Olaj, karton, 43x37 cm
Jelezve jobbra fent: Schubert Ernő
Kikiáltási ár: 700 000 Ft