72. Tavaszi aukció
Perlmutter Izsák enteriőr
115

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Olvasó nő, 1923

Olaj, papírlemez, 40,5 x 32,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter
Jelezve hátoldalon: Perlmutter.fecit.Rákospalota. 1923
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Csók István, Perlmutter Izsák, Csóka István és Feszty Masa festőművészek csoportkiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1930. január, kat.: 56. (Olvasó nő, 6000.)