18. aukció
Fonó Lajos (1889-1951) Olvasó nő
151

Fonó Lajos (1889-1951)

Olvasó nő

Olaj, vászon, 80,5x65 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: • Nagybánya művészete. Magyar Nemzeti Galéria, 1996., 490. oldal • Modern Magyar Művészet 1919-1964, Kieselbach Galéria, 170. oldal 210. tétel