15. aukció
Réti István (1872-1945) Olvasó nő (A művész feleségének arcképe), 1933
116

Réti István (1872-1945)

Olvasó nő (A művész feleségének arcképe), 1933

Olaj, vászon, 90x80 cm
Jelezve jobbra lent: Réti 933
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft