30. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Olvasó női akt, 1939
235

Gábor Jenő (1893-1968)

Olvasó női akt, 1939

Olaj, fa, 99x125,5
Jelezve jobbra lent: Gábor J, Hátoldalon: Gábor Jenő Pécs, 1939
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft