2. Grafikai aukció
Vaszary János életkép
11

Omnibusz-megállóhely, 1903

Színes litográfia, papír, 48 x 33 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J. 1903
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft