14. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Önarckép
118

Scheiber Hugó (1873-1950)

Önarckép

Olaj, papír, 46,5x35 cm
Jelezve középen lent: Scheiber
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

85

Scheiber Hugó (1873-1950)

Hölgyportré

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
86

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kávéházi önarckép

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
120

Scheiber Hugó (1873-1950)

Merengő

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
171

Scheiber Hugó (1873-1950)

Pesti konflis

Kikiáltási ár: 420 000 Ft