19. aukció
Kovács Mihály (1818-1892) Önarckép, 1852
199

Kovács Mihály (1818-1892)

Önarckép, 1852

Olaj, vászon, 37,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Kovács Mihály tisztelt barátjának Barabás Miklósnak Pest 1852
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Proveniencia: • Légrády Ottó tulajdona • Wolfner-gyűjtemény • Új Magyar Képtár, Budapest (Letét, LK 59/28)