Önarckép, 1852
Olaj, vászon, 37,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Kovács Mihály tisztelt barátjának Barabás Miklósnak Pest 1852
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Proveniencia: • Légrády Ottó tulajdona • Wolfner-gyűjtemény • Új Magyar Képtár, Budapest (Letét, LK 59/28)