63. aukció
Jendrassik Jenő (1860-1919) Önarckép, 1883
43

Jendrassik Jenő (1860-1919)

Önarckép, 1883

Olaj, fa, 27x17 cm
Jelezve jobbra lent: Kedves collégájának Pap Henriknek - Jendrassik Jenő 1883.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft