121 legszebb magyar festmény
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Önarckép, 1896-1902 között
20

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Önarckép, 1896-1902 között

Olaj, vászon, 67x39 cm

A Magyar Nemzei Galéria tulajdona