15. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Önarckép
195

Orbán Dezső (1884-1987)

Önarckép

Olaj, fa, 65x49,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft