44. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Önarckép, 1905
23

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Önarckép, 1905

Olaj, vászon, 39x30 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter 1905
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 600 000 Ft