63. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Önarckép, 1906-1907
100

Tibor Ernő (1885-1945)

Önarckép, 1906-1907

Olaj, vászon, 46x65,5 cm
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Nagyváradi Múzeum, 1908.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Magyar Vadak Párizstól Nagybányáig 1904–1914. Szerk.: Passuth Krisztina – Szücs György, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2006. március 21. – július 30., 186. (Ismeretlen magyar művész: Férfiportré, 1906-1907 körül címmel)