Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Önarckép, 1908 körül
17

Ziffer Sándor (1880-1962)

Önarckép, 1908 körül

Olaj, vászon, 41x30 cm
Jelezve balra lent: Ziffer