38. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Önarckép, 1909
154

Czigány Dezső (1883-1938)

Önarckép, 1909

Olaj, vászon kartonon, 52x39 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft