41. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Önarckép, 1919 körül
127

Czigány Dezső (1883-1938)

Önarckép, 1919 körül

Olaj, vászon, 92x67 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:

• Mű-Terem Galéria 2. árverés, 133. tétel

• Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004. 120. kép