Önarckép, 1919 körül
Olaj, vászon, 92x67 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 900 000 Ft
Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria 2. árverés, 133. tétel
• Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004. 120. kép