37. aukció
Aba-Novák Vilmos önarckép
120

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Önarckép, 1920

Olaj, vászon, 83x59 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 20
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft