A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Tihanyi Lajos Önarckép
11

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Önarckép, 1920

Olaj, vászon, 96x77 cm
Jelezve jobbra lent: L. Tihanyi Berlin 1920