A Dévényi-gyűjtemény
Czigány Dezső (1883-1938) Önarckép, 1920-as évek
14

Czigány Dezső (1883-1938)

Önarckép, 1920-as évek

25x19,5 cm, 70x51 cm
Olaj, vászon kartonon