49. aukció
Scheiber Hugó önarckép
127

Scheiber Hugó (1873-1950)

Önarckép, 1920-as évek közepe

Olaj, karton, papírlemezen, 52x34 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Mednyánszkytól Barcsayig – Modern magyar művészet a Keresztes-gyűjteményben. Budapesti Történeti Múzeum, Budapest, 2010. május-június, katalógus nélkül

REPRODUKÁLVA:
•Haulisch Lenke: Scheiber Hugó. Serpen